| Yok Artık Pokemon GO: Facebook'u Bile Solladı! |

Yok Artık Pokemon GO: Facebook’u Bile Solladı!

13 Tem

yok-artik-pokemon-go-facebook-u-bile-solladi-705x290

Tinder ve Twitter’ı geride bırakan Pokemon Go şimdi de dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’u sollamayı başardı.

Artık Pokemon Go duymaktan sıkılmış olabilirsiniz ama oyunun gördüğü ilgi ve ulaştığı başarı yeni haberler yapmayı zorunlu kılıyor. Günlük ortalama kullanım süresinde Tinder ve Twitter’ı geride bırakan oyun sonunda Facebook’u da geçti! Evet yanlış duymadınız, kullanıcıların Pokemon GO’da harcadıkları ortalama süre Facebook’un da aralarında olduğu birçok popüler uygulamanın üzerinde.

 Pokemon GO Hangi Uygulamaları Geride Bıraktı?

Sensor Tower şirketinin sağladığı verilere göre Pazartesi günü iOS kullanıcıları ortalama 33 dakikadan daha fazla süreyi Pokemon GO uygulamasında harcadı. Twitter için 17 dakika olan bu süre, Snapchat uygulamasında 18 dakika, Facebook’ta ise 22 dakika olarak ölçüldü. Yani, Niantic’in AR tabanlı yeni oyunu birçok popüler uygulamayı geride bıraktı. Sonuçların ayrıntıları için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz. Bakalım Pokemon GO’nun bu başarısı kalıcı olacak mı?

Pokemon GO birçok uygulamayı geride bıraksa da Candy Crush Saga 43 dakika ile hala önde.
pokemon-go-usage-comparison
Kaynak
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.