| Sadece Android'de Prof Olanların Kullanması Gereken Uygulama: XDA |

Sadece Android’de Prof Olanların Kullanması Gereken Uygulama: XDA Labs

16 May

sadece-android-de-prof-olanlarin-kullanmasi-gereken-uygulama-xda-labs-705x290Android’de ustalaşmış kişilerin kullanması gereken en önemli uygulamalardan biri olan XDA Labs, beta olarak yayınlandı!

Bildiğiniz gibi Android açık kaynak kodlu bir sistem olduğu için meraklılara ve geliştiricilere sınırsız bir imkan sağlıyor. Özellikle cihazın root yetkisi alındıktan sonra istediğinizi yapabileceğiniz duruma gelen Android cihazlarda meraklı, profesyonel ve geliştiricilerin takıldıkları yagane bir platform bulunuyor. XDA.

Geliştiriciler ve meraklıların eksiklerini öğrenmek, cihazlarında denenmemiş şeyleri denemek ve geliştirmek üzere takıldıkları ortam olan XDA forumlarında herhangi bir Android cihaz için en başta romlar olmak üzere deneysel uygulamalar, Xposed modülleri gibi birçok gerçekten bilgi gerektiren paylaşımlar yapılıyor. Bunun yanı sıra tema, duvar kağıdı ve birçok oyun gibi şeyleri de bulmak mümkün.

xda-1Şimdi ise XDA tayfası tarafından yayınlanan resmi XDA Labs uygulaması sayesinde XDA üzerinden erişebileceğiniz her ne varsa bu uygulama sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Elbette materyal bir tasarıma sahip olan uygulama ilk başta root gerektiren uygulamalar, Xposed modülleri ve duvar kağıtları gibi şeylere kolayca arama ve erişim sağlarken diğer bir yandan XDA Forum’unda da rahat rahat takılmanıza imkan sağlıyor.
Yani XDA’da ulaşabileceğiniz her ne varsa çok kolay ve rahat bir şekilde bu uygulama üzerinden erişelebileceksiniz. Ancak daha uygulamanın betada olması ve sonuçta bir XDA uygulaması olması nedeniyle sizlere ciddi bir uyarı yapmak istiyorum; Başlıkta da belirttiğim gibi bu prof diyebileceğimiz, Android’i iyi bilen ve geliştiricilere yönelik bir uygulama. Eğer daha Android’de yeni, root ve diğer konularda bilgi sahibi değilseniz öncelikle Türkçe konulardan bir araştırma yapmanızı öneriyorum. Aynı zamanda ciddi oranda bir İngilizce bilgisi gerekli. Çünkü burada bulacağınız uygulamaların çoğu deneysel ve gerçekten bilgi gerektiren, cihazınızı bootloop‘a sokabilecek, brick yapabilecek uygulamalar olduğunu unutmayın.
xda-3Son olarak yukarıdaki görsellerden görebileceğiniz gibi uygulamanın kendisinde Türkçe desteği mevcut. Fakat forum ve uygulama açıklamarı İngilizce olacak. Yani arayüz sizi kandırmasın. Bu uyarılarımız ve bilgilerin ardından “Bu uygulama tam bana göre” diyorsanız eğer sizi aşağıdaki APK indirme linkine alalım (“APK nasıl kuruluyor ya?” diye soranlar indirmemeli mesela);
Kaynak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.