| Ortalamanın Üstünde Zekaya Sahip Olduğunuzu Gösteren 8 Şey |

Ortalamanın Üstünde Zekaya Sahip Olduğunuzu Gösteren 8 Şey

27 Haz

Her insanın kendisi hakkında düşüncesi vardır ve öz değerlendirmemizi yaparken normal insanlardan daha iyi olduğumuzu düşünmeye eğilimliyizdir. Peki gerçekten de öyle midir? İşte normal zekalı insanlardan daha üstün olduğunu gösteren 8 şey.

 •   En Büyük Çocuk Olmakzeka1

  • En büyük çocukların diğer kardeşlerinden daha zeki olduğu birçok bilimsel araştırmayla kanıtlanmıştır.
  •   Müzikle İlgilenmek

   Müzikle ilgilenmek ve müzik aleti çalmak, beyin gelişimini olumlu yönde etkiler. Bazı bilim insanları, müzik aleti çalmanın IQ’yü 10 puana kadar arttırabileceğini düşünüyor.
  •   Sigara İçmemek

   2010 senesinde İsrail’de yapılan bir araştırma, 20.000 insan arasından sigara içmeyenlerin daha zeki olduğunu ortaya koydu. Sigara içenler 94, içmeyenler ise 101 IQ puanına sahiplerdi.
  •   Zayıf Olmak

   Sağlam kafa, sağlan vücutta bulunur. Zayıf (fit) olmak IQ ile doğrudan orantılıdır çünkü şişman olmak bazı beyin fonksiyonlarını yavaşlatabilir ve hatta beyne yeterli seviyede kan gitmesini engelleyebilir.
  •   Solak Olmak

   Birçok araştırma, solak olan insanların normalden daha zeki olduğunu ortaya koymuştur. Yani solaksanız normalden daha zeki olabilirsiniz.
  •   Uzun Olmak

   Princeton tarafından yapılan bir araştırma, uzun olan insanların (ortalamanın üstünde) daha zeki olduğu sonucunu ortaya koydu.
  •   Kediye Sahip Olmak

   2014 senesinde yapılan bir araştırmaya göre kedi sahibi olan kişiler, köpek sahibi olanlardan daha zeki. Eğer ikisine de sahipseniz çok daha zekisiniz (küçük bir editör latifesi).
  •   ‘Dinlendirici’ Kullanmak

   2012 senesinde yapılan bir araştırma, rahatlatıcı yasa dışı ‘ilaçların’ kullanımının IQ’yü etkilediğini ortaya çıkardı. Hiçbir şekilde zararlı olmayan ve sadece rahatlama amacıyla kullanılan bu ilaçlar, kişilerin daha yaratıcı ve zeki olmasını sağlıyor.

 

Kaynak

Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.

Strongly Scalable

Compatibility

Radiating at the top of Google Results page along with your company's label ... It is the hope for all advertising and also development staffs of any sort of company. But that is actually certainly not a flowerpot of serp api gold by the end of the rainbow, there are established methods and strategies that permit you to create your desire come to life: It is actually gotten in touch with Online marketing (Search Engine Optimization).

You may start absolutely free to recognize just how it operates. The complimentary version includes restricted functions consisting of fifty monthly asks for. If you want to appreciate all the attributes then think about among the following paid for possibilities:

Cybersecurity Issues

Make use of the code on this website page as well as replace the The big apple MTA LINK with www.google.com. The reaction item retains the advantages, and also you can easily question that details taking advantage of the BeautifulSoup public library.

When the truths gets conserved to a surrounding data banks pattern, it gets to be actually easy to area. For instance, if a business company needs to have to understand if their Online marketing efforts are getting the job done, they may find their site web page placement above time.

Startup principle is actually a job or a suggestion that can be changed or combined right into an additional solution in the future. If you want Internet search engine Analytics, data processing and monitoring; you can quickly start with the aid of a single API as well as view if there are actually any more chances and also you can easily determine whether you desire to stimulate off your organization on it.

The Function Programs Interface allows you inquire Google.com as a considerable amount of moments as you wish without regulations. All know-how acquires sent back in an organized JSON format to carry out as you satisfy. You signal-up, receive an API critical, and also commence scrimping.

The Data Solutions API should be actually used when you just call for search results and is actually various coming from our standard interface accounts. Rates is actually based on certain endpoint utilization, per 1000 calls.

Parsing or even managing relevant information is just one of a kind to each and every web-site merely since every single web site maintains a distinctive make-up.

When Internet optimization specialists were surveyed, 48% of all of them asserted it took Google.com months to rejuvenate their first research results. They additionally ranked the harmed from preceding hacks to become notable a lot extra usually than not.