| Negatif Kana Sahip Olanların Uzaylı Olabileceğini Düşündüren 5 İlginç |

Negatif Kana Sahip Olanların Uzaylı Olabileceğini Düşündüren 5 İlginç Neden!

27 Haz

negatif-kana-sahip-olanlarin-uzayli-olabilecegini-dusunduren-5-ilginc-neden-705x290

Negatif kana sahip olanlar için ortaya atılan iddialar oldukça şaşırtıcı. Bir teoriye göre negatif kan sahipleri bu dünyadan olmayabilir. İlginç nedenlere birlikte göz atalım…

Kanınız negatif mi yoksa pozitif mi? Kan grubundan bağımsız olarak bu soruya vereceğiniz cevap sizin için oldukça önemli olabilir çünkü yeni bir teoriye göre kökeniniz buna dayanıyor. Eğer pozitif bir kan grubuna sahipseniz sizin için olağandışı bir durum yok. İnsanlığın atası olduğu düşünülen Rhesus pirimatının genlerini taşıyorsunuz ve bu dünyaya aitsiniz. Yok eğer negatif bir kan grubuna sahipseniz kendinize evrenden bir gezegen belirleyip, oradan geldiğinizi iddia edebilirsiniz. Çünkü bunun için elinizde bir teori ve teorinize temel olabilecek birçok veri var.
İsterseniz thespiritscience.net sitesinde yayınlanan teoriye ve verilerine birlikte göz atalım…

 Evrimsel Köken

Yukarıda da bahsettik, evrimsel süreçte insanlığın atası olarak kabul edilen Rhesus pirimatının genleri negatif kan gruplarında bulunmuyor. Bu da negatif kan gruplarına sahip olanların bir başka kökene sahip olabileceği düşüncesini ortaya çıkarıyor.

 Tüm Kan Gruplarında Olan Proteinler Negatif Kanda Yok

Bilinen 4 çeşit kan grubu bulunuyor ve bu kan gruplarının farklılıkları yüzeylerinde barındırdıklarıproteinler ile ölçülüyor. Negatif kana sahip olanlarda ise bu proteinler bulunmuyor.

 Negatif Kanın Tarihi Öyle Çok Eski Değil

Negatif kana rastlanması insanlık tarihinin sadece yakın bir geçmişine denk geliyor. 35 bin yılöncesine dayandığı düşünülen negatif kanın ufak klanlarda ortaya çıktığı ve dünyaya yayıldığı sanılıyor.

 Negatif Kan Çok Az İnsanda Var ve Bölgesel Dağılımı Simetrik Değil

Negatif kana sahip olan insanların oranın yüzde 10 – 15 olduğu söyleniyor.  Avrupa’da bu oran 40 – 45 civarındayken Afro-Amerikanlarda ve Asyalılarda sadece yüzde 1 oranında.

 Negatif Kana Sahip Olanların Karakteristik Farklılıkları

Bu tür kana sahip kişilerde daha yüksek IQ derecesi, daha düşük vücut sıcaklığı, ısıya karşı duyarlılık,kırmızı ve kızılımsı saç rengi,ağırlıklı olarak mavi, yeşil ya da ela göz gibi özellikler dikkat çekiyor.

 Negatif Kana Sahip Annelerin Pozitif Kana Sahip Fetüse Verdiği Tepki

Gelelim en ilginç noktaya… Negatif kana sahip bir annenin pozitif kana sahip bir bebek dünyaya getirme ihtimali var. Ancak fetüs oluşurken pozitif kana sahip olması halinde annenin vücudu onu tehdit olarak algılayıp saldırıya geçebiliyor. Bu nedenle,  negatif kana sahip kadınların özel özel sterilize yöntemleri uygulandıktan sonra hamile kalmaları öneriliyor.

Yukarıdaki birçok neden ve özellikle son madde teoriye temel oluşturuyor. Bu nedenlerden dolayı negatif kan sahiplerinin dünya dışı canlılar olabileceği iddia ediliyor.

Kaynak
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.