| iPhone 7 Çift SIM Kart Girişiyle Gelebilir |

iPhone 7 Çift SIM Kart Girişiyle Gelebilir

21 Haz

iphone-pro-2iPhone 7’nin uzun süredir çift kamerayla gelebileceği dedikodularına bir yenisi eklendi. Weibo’da ortaya çıkan görsele göre iPhone 7 çift SIM kart desteğiyle de gelebilir.

Uzun süredir iPhone 7 ile ilgili dedikodular paylaşılıyor ve artık iPhone 7’nin tanıtım tarihi yavaş yavaş yaklaştıkça bu dedikodular görsellerle belgelenmeye başlandı. Ancak şu ana kadar iPhone 7 ile ilgili pek fazla duymadığımız bir iddia yayınlanan görselle birlikte ortaya atıldı.

Çin‘in en popüler ağlarından olan Weibo‘da bir telefon tamircisinin paylaştığı iPhone 7 parçalarına ait olduğu iddia edilen görsele göre Apple, yeni telefonu iPhone 7’de çift SIM kart girişine yer verecek. Uzun süredir Android üreticileri ya ana cihazlarında ya da cihazların farklı bir versiyonunda çift SIM kart girişi sunarken Apple bu alanda henüz adım atmamıştı. Ancak görünen o ki iPhone 7’de çift SIM kart girişi bulunacak. Paylaşılan bilgiye göre her iki SIM kart da 4G desteğine sahip olacak.

Bu haber hem iş hem de kişisel hattı ayrı olan kişileri oldukça sevindirecek gibi görünüyor. Özellikle çift hatta sahip plaza çalışanları sırf Apple sevgisinden vazgeçmemek için kendilerini iki telefon taşımaya ya da farklı farklı çözümlere ihtiyaç duyuyorlardı ancak Apple, iPhone 7 ile birlikte çift SIM kart desteğini sunacak olursa bu problem ortadan kalkacak.

Böylelikle Apple’ın kulaklık girişini kaldıracağı ve iPhone 7’de çift kameraya yer vereceği gibi uzun süredir konuşulan iddiaların arasına bir yenisi daha eklendi. Ne kadar kesin olduğunu söyleyemesek de bu bilginin çok yüksek ihtimalle doğru çıkacağını söyleyebiliriz.

Kaynak
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.