Hırsız Alarm Sistemi

4 Tem

Avantajlarımızı Keşfedin

Ev Güvenliği

Neutron Hırsız alarm sistemi

Evinizi Dilediğiniz Yerden İzleyin

Alarmı kurmayı unuttuğunuzda telaşa kapılmayın, Neutron Pro ile tek tuşla alarmınızı devreye alabilirsiniz. Neutron Alarm Pro ile dilediğiniz yerden alarm sisteminize müdahale edebilirsiniz. Hırsız, yangın, acil sağlık ve su baskını gibi sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz herşeyi korumak için NEUTRON ALARM yeterlidir.

Neutron alarm mobile yazılım

İş Yeri Güvenliği

Tek İhtiyacınız Neutron Alarm Pro

İşyerinizi yangın,su baskını,gaz kaçağı ve hırsız gibi tehlikelerden korumak için sadece Neutron alarm yeter.Neutron Alarm İzleme Merkezi 7/24 sinyallerinizi takip eder,olası tehlikelerde hem sizi hemde yetkili mercileri bilgilendirir.
Dünyada bir ilk olarak sisteme entegre kamera sayesinde alarm anında fotograf ,video ve canlı görüntüleri akıllı cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Neutron akıllı güvenlik sistemi

Android ve ios uygulamamızla dünyanın heryerinden alarm sisteminizin sinyal takibini yapabildiğiniz gibi kurma-kapama işleminide gerçekleştirebilirsiniz.

Kamera Sistemleri

IP Kamera Çözümleri

Ip kameralar görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ ya da internet üzerinden bunlara ulaşmalarını sağlayan kameralardır. Kendi IP numaraları vardır. Üzerlerindeki yazılımla tıpkı bir web sunucusu gibi hareket ederler. Programlanabilme, görüntü depolayabilme, alarm yönetimi hareket algılama gibi birçok özellikle donatılmışlardır.

Neutron alarm akıllı ev sistemleri