| 1920GB Boyutundaki Neutron XTi serisi SSD'si Tanıtıldı! |

Corsair’ın 1920GB Boyutundaki Neutron Serisi Xti SSD’si Tanıtıldı!

9 Haz

corsair-1920gb-boyutundaki-ssd-yi-tanitildiDünyanın önde gelen donanım şirketlerinden Corsair, yeni 1920 GB’lık SSD’si Neutron XTi’yi tanıttı.

Dünyanın en ünlü donanım firmalarından olan Corsair yepyeni Neutron XTi serisini tanıttı. 240GB, 480GB ve960GB dışında 1920GB‘lık versiyonunu da duyuran Corsair, saniyede 560MB okuma ve 540MB yazma hızına sahip bu SSD serisiyle 4KB rastgele okumada 100 IOPSve 4KB rastgele yazmada 90 IOPS hızlarına sahip olan Corsair Neutron XTi serisi oldukça iyi görünüyor.

1080p ve 4K videoların sıkıştırılmadan aktarımı ve düzenlenmesine olanak veren firma son dönemlerin popüler güvenlik özelliği uçtan uca şifrelemeye de sahip. SmartFlush ve GuaranteedFlush teknolojilerine de sahip olan SSD’ler piyasaya çıkmaya başladı bile.

Neutron XTiFiyatlandırma olarak 240GB’lık model için 90 Dolar, 480GB’lık model için 160 Dolar ve 960GB’lık model için 330 Dolar şeklinde belirlenmiş olan Corsair Neutron XTi’nin ünlü 1920GB’lık versiyonuna ait fiyat belirtilmedi.
Kaynak
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.