| Artık Facebook Messenger Üzerinden SMSde Gönderilebilecek |

Artık Facebook Messenger Üzerinden SMS de Gönderilebilecek!

16 Haz

neler-yapiyorsun-facebook-simdi-de-messenger-uzerinden-sms-gonderme-devri-basliyorFacebook’un, Android cihazlar üzerinden SMS gönderimini mümkün kılacak yeni özelliği ortaya çıktı.

Şunu artık açık bir şekilde söyleyebiliriz ki Facebook, iletişim anlamında dünyanın bir numarası olmak için her şeyi yapabilir. Daha önce Messenger platformu üzerinden kullanıcılar arasında SMS gönderiminin mümkün olacağı yönünde bazı dedikodular çıkmıştı fakat sonradan gözümüze çarpan bir gelişme yaşanmamıştı, ta ki bu güne kadar. Şirket, Android cihazlar üzerinden SMS gönderimini mümkün kılan özelliği aktif hale getirdi.

Facebook’un Mesajlaşma Bölümü Başkanı David Marcus, bu SMS entegrasyonunun çok sağlam olduğunu söylüyor. Messenger’ın Facebook’un çok önemli bir parçası olduğunu ve getirecekleri yeniliklerle Messenger’ı tüm kullanıcıların vazgeçemeyeceği bir platform haline dönüştürmek istediklerini söyleyen Marcus, sanki yakında başka yeniliklerin de geleceğinin sinyallerini verir gibi bir açıklama yaptı.

356356Facebook, yeni güncellemeyle birlikte SMS entegrasyonunun test çalışmalarına şimdiden başlamış. Hatta aşağıdaki bağlantıyı kullanıp Facebook’un son sürümüne geçiş yapıp bu özelliğin aktif hale gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer karşınıza çıkarsa bize mutlaka geri dönüş yapın. (iyi ya da kötü fark etmez, yorumlarınız önemli)
Kaynak
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.