Apple App Store; İOS 10’a geçiyor! WWDC 2016, İOS 10 startını aldı

14 Haz

apple-app-store-ios-10a-geciyor-wwdc-n5i2

Apple App Store; İOS 10 güncellemesini yayınladı. Peki İOS 10 güncellemesindeki yeni özellikler ne olacak?

Apple üreticileri tarafından önümüzdeki hafta yapılması planlanan Dünya Geliştiriciler Konferansı öncesinde söz, WWDC 2016 açılış konuşması ile Apple öncülerinde oldu. Apple kurucularından Philip Schiller, App Store hakkında çok açıklamalarda bulundu. 2 milyon kullanıcıya ulaşan App Store’nın daha da gelişeceğini açıklayan Schiller’ın kullanıcı sayısını açıklaması sonrasında bu gelişim herkesi şaşırttı. WWDC 2016’da yakında güncellemey girecek olan İOS 10 sürümü de tanıtıldı. Özellikle de geliştirici programlarının çok işine yarayacak olan İOS 10 sürümü, özellikle de yeni kullanıcıları çok sevindireceğe de benziyor.

PHİLİP SCHİLLER ‘ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK’ SÖZÜNÜ AÇIKLADI

İOS Platformunun öncellikle program üreticilerinin işine yarayacağını, özellikle de güncelleme yapılacak programlarda işe yaradığını açıklaması sonrasında herkesin ‘Süper Olmuş’ yorumlarında bulunacağını da sözlerine ekledi.  Apple’ın açıklamalrına göre İOS10 sürecinde üreticiler tarafından gönderilen uygulamalrın yüzde 50’si ilk 24 saatte incelenip onaylanacak. Haftada yüz bin uygulamaya göz gezdirecek olan İOS 10 için, uygulama sınır sayısa daha nice 2 milyonlara ulaşacak.

İOS 10’DA ARAMA REKLAMLARI sayesinde uygulamanız en üst seviyelere kadar çıkabilecek. İOS aboneliklerde ise otomatik yenilemeler tüm abonelikleri kapsayacak. İOS 10’da açıklanan bir diğer yenilikte kategorilerin geri dönmesi olacak

Kaynak