| 300 Metre Yükseklikteki Gökdelenin Tepesine Kurulan |

300 Metre Yükseklikteki Gökdelenin Tepesine Kurulan, Dünyanın En Korkunç Kaydırağı!

27 Haz

300-metre-yukseklikteki-gokdelenin-tepesine-kurulan-dunyanin-en-korkunc-kaydiragiEğer yükseklik korkunuz varsa, bunu yenebileceğiniz en mantıklı yer kesinlikle burası.

Los Angeles’ta bulunan OUE Skscape, şehrin en yüksek binası olan b’ın en tepesinde yer alan bir gözlemevi. Mississippi Nehri’nin en net görüldüğü bu bina, son zamanlarda oldukça sıradışı bir aktivitenin de ev sahipliğini yapıyor.

Binanın en tepesine kurulan ve adına Skylide denilen bu yer, yerden 300 metre yükseklikte ve tamamen kurşun geçirmez camlardan üretilmiş. Yere doğru 15 metreeğime sahip olan bu yapıyı, görünüş itibariyle çocuk parklarındaki kaydıraklara benziyor. (onlar kadar sevimli değil tabii)

25 dolar karşılığında kafalarına yerleştirdikleri aksiyon kamerası sayesinde şehri geniş açıyla görüntülemek isteyenler için mükemmel bir aktivite olduğunu düşündüğüm bu yapının bir benzeri keşke buraya da yapılsa diye iç geçirmedim değil.

Kaynak

Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.